Aplikacje specjalistyczne 


 

Od wielu lat specjalizujemy się w pisaniu aplikacji komputerowych jak i rozwiązań webowych. Posiadamy wiedzę umożliwiająca pisanie aplikacji na różne platformy systemowe (m.in. Windows, Linuks). Jeżeli Twoja firma potrzebuje dedykowanego rozwiązania programistycznego, albo wykonujesz systematycznie czynności, które pochłaniają wiele czasu i chcesz je zautomatyzować, aby ograniczyć koszty, skontaktuj się z nami.

Oferujemy profesjonalne wsparcie w doradztwie i tworzeniu dedykowanych systemów informatycznych usprawniających pracę firmy.

 Zajmujemy się projektowaniem i realizacją oprogramowania internetowego (WEB) i desktopowego (PC). Stale współpracujemy ze sklepami internetowymi, dzięki czemu stworzyliśmy i wdrożyliśmy już wiele systemów i autorskich rozwiązań, m.in. systemy obsługi posprzedażnej, systemy zarządzania serwisami, systemy raportujące, oprogramowanie integrujące sklepy internetowe z hurtowniami poprzez pliki XML lub interfejsy API, systemy helpdesk, zaawansowane systemy CRM, CMS, ERP, itp. 

Doświadczenie oraz innowacyjność naszych programistów pozwala na tworzenie rozwiązań dopasowanych do potrzeb Klienta.