Skuteczna i szybka reklama Twojej firmy w Internecie


 


 Linki sponsorowane, inaczej nazywane reklamami AdWords , to dyskretna forma promocji pojawiająca się m.in. na szczycie wyników wyszukiwania Google. Reklamy AdWords są bezpośrednią odpowiedzią na słowa kluczowe wpisane przez internautę do wyszukiwarki.
 
 Strona może wyświetlać się w wynikach wyszukiwania już w chwilę po uruchomieniu kampanii reklamowej. Linki sponsorowane mają tę zaletę, że nawet nowa strona ma możliwość być widoczną natychmiast na topowych pozycjach Google.
 
 
Wszystko pod kontrolą
 Opłata następuje tylko i wyłącznie za kliknięcie w reklamę, wyświetlenie tekstów reklamowych jest bezpłatne. Cena kliknięcia jest z góry ustalona, a dzienne wydatki na „kliki” objęte są limitem, który ustalają Państwo z nami podczas konfiguracji kampanii. Jeżeli dzienny budżet zostanie wyczerpany, to reklamy w tym dniu przestaną się wyświetlać, a ich ponowna emisja zaczyna się o północy dnia następnego. Natomiast w sytuacji, gdy dzienny budżet reklamowy pozostanie niewyczerpany, to pozostała kwota wraca do ogólnej puli środków na Państwa koncie.