Profesjonalne portale i serwisy internetowe


 


 Jesteśmy sprawdzoną i uznaną firmą przez tysiące internautów. Zajmujemy się przygotowaniem i konstruowaniem form internetowego przekazu. Możemy poszczycić się dużymi sukcesami dzięki uruchomieniu kilku ważnych projektów obecnych w sieci. Gwarantujemy Ci stworzenie profesjonalnego i oryginalnego portalu internetowego i wertykalnego.
 
 Sami tworzymy własne rozwiązania, które są dopasowane idealnie do potrzeb każdego Klienta. Ponadto nasze autorskie realizacje są dostosowane do dalszego rozwoju i rozbudowy, a także są przeznaczone dla szerokiego grona użytkowników.
 
 Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a nasi Klienci są zawsze usatysfakcjonowani końcowym efektem naszej pracy. Początkowo tworzymy ogólną koncepcję projektu, czyli jego strukturę, architekturę informacji oraz grafikę. Wykorzystujemy System Zarządzania Treścią, tzw. Conex.cms, który pozwala na bieżące dostosowanie funkcjonalności, a także na wprowadzenie dowolnej ilości wersji językowych. Naszym klientom zapewniamy odpowiednie szkolenia z zakresu stosowania systemu. Zależy nam na tym, aby nasze projekty były proste i przyjemne w obsłudze, a także by były zgodne z nowoczesnymi trendami w sztuce web designu.