Tablice informacyjne


 


 Szyldy i tablice wolnostojące to najczęściej spotykane formy reklamy. W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje tablic - od najprostszych, wykonywanych na PCV lub blasze po tablice z elementami grafiki przestrzennej.
 
 Tablice informacyjne wykonujemy w dowolnych wymiarach: od niewielkich naściennych po wielkoformatowe konstrukcje. Oferujemy wysokiej jakości billboardy o standardowych wymiarach 504 cm × 238 cm i 600 cm × 300 cm oraz cały szereg tablic opartych o jednolity system montażowy o powierzchni od kilku do kilkudziesięciu metrów kwadratowych.
 
 Grafika wykonywana w różnych technologiach. Może być wycinana z folii winylowych, lub wykonana metodą pełnokolorowego druku solventowego na folii winylowej, lub tkaninie bannerowej.
 
 Dzięki doświadczeniu oraz stosowaniu odpowiednich materiałów trwałość i estetyka naszych reklam usatysfakcjonuje każdego Klienta. Zapewniamy fachowe porady dotyczące rozwiązań technicznych. Pomagamy w uzyskaniu odpowiednich pozwoleń budowlanych. Nasi projektanci przygotują dla Państwa dokumentację techniczną wymaganą przez wydziały architektury właściwe dla prowadzonej inwestycji.